Параћинац искључен из саобраћаја због насилничке вожње
Саобраћајна полиција у Јагодини искључила је из саобраћаја, у претходна два дана, двојицу возача због насилничке вожње и једног који је возио без возачке дозволе.
Патрола је у Параћину зауставила шездесетчетворогодишњег возача „мерцедеса“ који је прекорачио брзину за 100,2 километра на час, а у Рековцу педесетпетогодишњег возача бицикла који је возио са 2,46 промила алкохола у организму.
У Ћуприји је заустављен тридесеттрогодишњег возач „реноа“ који није имао возачку дозволу и одбио је да се подвргне тесту на наркотике.
Возачи су задржани и против њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.

Овај текст је подржан од стране Општине Параћин

